Świąteczne domowe dekoracje

Święta u nas na wsi minęły spokojnie, rodzinnie, w miłej atmosferze, bez spiny, złych emocji, nadskakiwania i fałszu - czyli tak jak zawsze chciałam. W to wszystko dzięki temu, że w Adwencie odcięliśmy się od spraw, które w nasze spokojne i szczęśliwe życie wprowadzały zamęt. Zapraszamy Was dziś do naszego domu pełnego świątecznych dekoracji, ciepła, zwierząt i miłości. Przy okazji  odpowiadam na pytanie - u nas dekoracje świąteczne są do 2 lutego według polskiej i katolickiej tradycji 🎁🎄🎅Komentarze

 1. Pięknie i ciepło w Waszym domku.
  Życzę spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego w 2020 roku. Niech się darzy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie i nastrojowo. Gratuluję pomysłów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie, aż dziwnie jest pomyśleć, że istnieją ludzie, którzy mieszkają w takich cudnych bajkach "jak z reklamy:, zazdroszczę, ale to musi wymagać ogromu pracy, dyscypliny i samozaparcia. Ja bym chciała tak mieć, ale żeby to zrobić? O Boże, nie dałabym rady.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudownie :) okres świat jest niesamowity i bardzo go lubię. Do całej magicznej atmosfery brakuje tylko śniegu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę Ci powiedzieć, że jestem zachwycona Twoimi bombkami, są tak oryginalne, a zarazem retro. No i piesek pod choinką.. cudo. Masz ślicznie w domu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Najbardziej podobają mi się schody i kominek. Sama mam wiele planów pod względem ozdób, jak będę miała już swoje własne cztery ściany. Klimatycznie ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy nastrój. Święta to szczególny czas na takie dekoracje. Budują klimat.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jednym słowem określę-CUDOWNIE. Piękna, ciepła, świąteczna atmosfera. Cudowne przystrojenia. Prześliczna choinka. Samych wspaniałości życzę w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pięknie udekorowany dom. Ostatnio dyskutowaliśmy w domu do kiedy może stać choinka...zdania były podzielone, a choinka, jak stała tak stoi ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Justynko, bardzo klimatycznie. U mnie w domu rodzinnym również dekoracje były do Gromnicznej, ale obecnie chowamy wszystko w połowie lub pod koniec stycznia. Z tym, że dawniej zaczynaliśmy dekorowanie przed samymi świętami, a teraz w zasadzie na początku grudnia☺️

  OdpowiedzUsuń
 11. Ślicznie masz udekorowany dom u nas w tym roku dużo mniej ozdób, bo zwierzaki załatwiły sprawę

  OdpowiedzUsuń
 12. W poniedziałek, w Dniu Trzech Króli, rodzinnie rozebraliśmy choinkę. Nie mamy tak pięknych ozdób. Dopiero od niedawna robimy sami dekoracje. Twoje są piękne i macie niesamowite ciepło. Cudo!

  OdpowiedzUsuń
 13. O jak cudnie wystroiłaś dom! i jeszcze te piękne kocurki. też mam dwa kotki w domu:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pozostaw po sobie ślad :) Będę wdzięczna :)