środa, stycznia 29, 2020

Metamorfoza sypialni

Zapraszam Was dzisiaj Kochani na metamorfozę sypialni. Powoli dojrzewały we mnie wszelkie plany i pomysły na wymarzony azyl. Jeszcze czeka nas zmiana oświetlenia, małe poprawki i malowanie. Ale już jest dobrze, juz jest po mojemu :) Zapraszam Was na zwiedzanie - rozgośćcie się. 


13 komentarzy:

CzteryFajery.pl - blog kulinarny pisze...

Czeka nas niebawem remont więc każdy pomysł na aranżację mile widziany :)

Iwona Banach pisze...

Pięknie i bardzo elegancko. U mnie nie przetrwałoby dwóch godzin, jestem bałaganiarzem. podziwiam taki porządek, ale nie wyobrażam sobie takiego u siebie... na dłużej. zaraz by mi wyrosły stosy książek, kłęby włóczek...

Klimaty Agness pisze...

Bardzo przyjemna i przytulna sypialnia. Fajna zamiana :)
Pozdrawiam ciepło, Agness:)

http://myinaszepodroze.pl pisze...

Ja też się doczekałam po dziewięciu latach zmiany sypialni i uwielbiam tą moją nową jeszcze bardziej :) piękna zmiana i bardzo ładne meble. Moja teściową ma w podobnym stylu sypialnie :) macie podobny gust :)

Ania pisze...

Prawdziwa metamorfoza! Moja sypialnia też na nią czeka, ale nie mogę się zdecydować... Podoba mi się ten "Klimt", taki podświetlony, świetnie :-)

Italia Mini pisze...

Bardzo fajna zmiana. Tak jaśniej się zrobiło. Bardzo mi się podoba kufer przed łóżkiem. My mamy w planach kupno podobnego.

Amber pisze...

Przeszłam metamorfozę całego domu i bardzo się ucieszyłam, kiedy się skończyła...Nie cierpię remontów!
Twoja sypialnia to jedynie fragment i chyba bez poważnego remontu. Podoba mi się ta zmiana.

Smaczneprzepisy.com.pl pisze...

Delikatnie i kobieco super, a i kiciusiowi chyba się podoba ;)

Marzena pisze...

O wiele lepiej. Tez muszę się przymierzyć do zmiany. Jednak jaśniejsza wygląda ładniej. Moja jest zbyt ciemna. Pięknie Ci wyszła ta metamorfoza.

Felicjada pisze...

Jak ja marzę o własnej sypialni, a najbardziej chyba o tym, by dzieci dały mi przespać choć jedną noc bez ich towarzystwa.

Piękna metamorfoza, sypialnia wygląda elegancko i stylowo. Podświetlony obraz nad łóżkiem to bardzo oryginalne i ciekawe połączenie i przyznam, że funkcjonalne. Najbardziej w moim stylu jest toaletka, choć ja przy swojej ilości kosmetyków musiałabym mieć z 10 szuflad, by wszystko pomieścić. :P

Życie ze smakiem pisze...

Kamienna ściana i podświetlany obraz wygląda genialnie 😊

Kocikowa Dolina pisze...

W lutym zaczynam ja... miałam tylko odświeżyć nieco i to na siłę, bo mam dość remont z zeszłego roku, który trwał 4 miesiące.
Narobiłaś mi apetytu tymi zmianami, już moja głowa zaczyna snuć wizję...
Ratunku, dam się chyba ponieść.
Metamorfoza mega, wszystko spójne, w punkt, po prostu glamour :)

Ewelina Nowak pisze...

Ja już mam sypialnie i pokoje za sobą w niedalekiej przyszłości czeka mnie przedpokój i kuchnia ja dalej nie mam pomysłu

Prześlij komentarz

Pozostaw po sobie ślad :) Będę wdzięczna :)

Copyright © 2014 Sunflower - u mnie na wsi , Blogger