poniedziałek, grudnia 30, 2019

Świąteczne domowe dekoracje

Święta u nas na wsi minęły spokojnie, rodzinnie, w miłej atmosferze, bez spiny, złych emocji, nadskakiwania i fałszu - czyli tak jak zawsze chciałam. W to wszystko dzięki temu, że w Adwencie odcięliśmy się od spraw, które w nasze spokojne i szczęśliwe życie wprowadzały zamęt. Zapraszamy Was dziś do naszego domu pełnego świątecznych dekoracji, ciepła, zwierząt i miłości. Przy okazji  odpowiadam na pytanie - u nas dekoracje świąteczne są do 2 lutego według polskiej i katolickiej tradycji 🎁🎄🎅14 komentarzy:

Pawanna pisze...

Pięknie i ciepło w Waszym domku.
Życzę spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego w 2020 roku. Niech się darzy!

Aneta Krasińska - profil autorski pisze...

Pięknie i nastrojowo. Gratuluję pomysłów.

Iwona Banach pisze...

Pięknie, aż dziwnie jest pomyśleć, że istnieją ludzie, którzy mieszkają w takich cudnych bajkach "jak z reklamy:, zazdroszczę, ale to musi wymagać ogromu pracy, dyscypliny i samozaparcia. Ja bym chciała tak mieć, ale żeby to zrobić? O Boże, nie dałabym rady.

CzteryFajery.pl - blog kulinarny pisze...

Cudowne dekoracje i... cudowne kociaki :)

http://myinaszepodroze.pl pisze...

Cudownie :) okres świat jest niesamowity i bardzo go lubię. Do całej magicznej atmosfery brakuje tylko śniegu.

Papierowa Łowczyni pisze...

Muszę Ci powiedzieć, że jestem zachwycona Twoimi bombkami, są tak oryginalne, a zarazem retro. No i piesek pod choinką.. cudo. Masz ślicznie w domu.

Silone6 pisze...

Najbardziej podobają mi się schody i kominek. Sama mam wiele planów pod względem ozdób, jak będę miała już swoje własne cztery ściany. Klimatycznie ♥

Amber pisze...

Ciekawy nastrój. Święta to szczególny czas na takie dekoracje. Budują klimat.

Italia Mini pisze...

Jednym słowem określę-CUDOWNIE. Piękna, ciepła, świąteczna atmosfera. Cudowne przystrojenia. Prześliczna choinka. Samych wspaniałości życzę w Nowym Roku.

Ania pisze...

Pięknie udekorowany dom. Ostatnio dyskutowaliśmy w domu do kiedy może stać choinka...zdania były podzielone, a choinka, jak stała tak stoi ;-)

Marzena pisze...

Justynko, bardzo klimatycznie. U mnie w domu rodzinnym również dekoracje były do Gromnicznej, ale obecnie chowamy wszystko w połowie lub pod koniec stycznia. Z tym, że dawniej zaczynaliśmy dekorowanie przed samymi świętami, a teraz w zasadzie na początku grudnia☺️

Smaczneprzepisy.com.pl pisze...

Ślicznie masz udekorowany dom u nas w tym roku dużo mniej ozdób, bo zwierzaki załatwiły sprawę

Felicjada pisze...

W poniedziałek, w Dniu Trzech Króli, rodzinnie rozebraliśmy choinkę. Nie mamy tak pięknych ozdób. Dopiero od niedawna robimy sami dekoracje. Twoje są piękne i macie niesamowite ciepło. Cudo!

Ewelina Nowak pisze...

O jak cudnie wystroiłaś dom! i jeszcze te piękne kocurki. też mam dwa kotki w domu:)

Prześlij komentarz

Pozostaw po sobie ślad :) Będę wdzięczna :)

Copyright © 2014 Sunflower - u mnie na wsi , Blogger