środa, sierpnia 26, 2015

Revitalash - miesiąc stosowania

    Na zakup i używanie Revitalash namówiła mnie Kruszyna. Jednego pięknego dnia zadzwoniła i opowiedziała mi o swojej kosmetyczce, która go stosuje. Była tak zachwycona, że od razu zakupiła i też zaczęła. Jakoś nie wzięłam sobie tego do serca dopóki na własne oczy nie zobaczyłam jej rzęs. Postanowiłam i ja sobie je "wylaszczyć". O samym produkcie przeczytacie tutaj


Jestem bardzo zadowolona, bo widzę dużą różnicę. Rzęsy stały się dłuższe, mocniejsze, mocniej się podkręcają i nie wypadają :) Jedyny minus to kosmiczna cena :( Opakowanie wystarcza ponoć na pół roku - zobaczymy :)
Rzęsy mam bardzo jasne dlatego, na jednym i drugim zdjęciu zostały pomalowane delikatnie maskarą. Oglądajcie i napiszcie - widzicie różnicę, czy tylko ja ją widzę :)
8 komentarzy:

Hair World pisze...

jest różnica, ale według mnie nieduża :)

Eva Pe pisze...

Gęstośc może się nie zmieniła, ale są ciut dłuższe.

Małgorzata Palczewska pisze...

Czekam na Twoją opinię za jakiś czas, bo sama zastanawiam się nad zakupem tej odżywki.

Anonimowy pisze...

Nieduża róznica ale jest,fajnie tam masz,na wiosce,hodujesz jakieś zwierzątka?Bo ze mnie prostactwo z miasta się smieje że pasam krowy,śmierdzę gnojem i mieszkam na polu.I są to z duzych miast czyli ci bardziej inteligentni od wiesniaka który nie skończył podstawówki i zyje w skrajnej biedzie i wcale nie haruje od świtu do nocy żeby panowie z miasta mogli kupić mleko w kartonie pochodzące od biedronki czy lidla.A wracając do tematu,bardzo ładne masz oczka.

Justka B pisze...

Gęstość niestety nie, też to zauważyłam ;)

Justka B pisze...

To chyba mnie poniosło :)

Justka B pisze...

Dopiero miesiąc zobaczymy co będzie dalej ;)

Justka B pisze...

Zwierzątka to pies, kot i trzy gekony ;) jestem zaskoczona takim podejściem ludzi. Moi miejscy przyjaciele zazdroszczą mi mieszkania na wsi. Uważam, że nie ma co przejmować się zdaniem innych - jest Ci dobrze na wsi i to najważniejsze ;) dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam ;)

Prześlij komentarz

Pozostaw po sobie ślad :) Będę wdzięczna :)

Copyright © 2014 Sunflower - u mnie na wsi , Blogger