czwartek, stycznia 02, 2014

Niemcy - HEIDE-Park

 Heide-Park - park rozrywki o powierzchni ponad 850000 m² w Dolnej Saksonii. Jeden z największych parków rozrywki nie tylko w Niemczech , ale i w Europie.


Na terenie parku znajdują m.in. łodzie, tratwy, wieże widokowe, szwajcarski tor bobslejowy, zjeżdżalnie, kolejki górskie, kraina piratów, karuzele obrotowo-młynowe, kolejki ziemne i powietrzne. Można obejrzeć pokaz delfinów i fok - niesamowite przeżycie. Oprócz wszelkiego rodzaju karuzel i kolejek są tu urocze miejsca takie jak Dzielnica holenderska, przepiękne ogrody. Byliśmy tam cały dzień i nikomu się nie dłużyło :) Jak będziecie kiedyś mieli okazję polecam :) Niesamowite przeżycie dla wszystkich niezależnie od wieku.8 komentarzy:

Megg K pisze...

dobrze wiedzieć że istnieje takie miejsce, może kiedyś nadarzy się okazja aby go odwiedzić :-)

Malgorzata Sliwka pisze...

Byłam, byłam !!!! :) Dwa lata temu w drodze powrotnej z Paryża spędziłam tam cały dzień, i sama nie wiem czy to większy raj dla dzieci czy dorosłych :P
Świetna zabawa :) Przy okazji można wystawić swoja odwagę na próbę, na tą najwyższą, drewnianą kolejkę drugi raz w życiu bym nie wsiadła !!! :)

Justyna Kłosińska pisze...

polecam świetna zabawa :) warto :)

Justyna Kłosińska pisze...

Ja nawet pierwszy raz w życiu nie wsiadłam :) jak obserwowałam to już mi było niedobrze :) Ale czas niezapomniany :) jak tylko będzie okazja pojadę drugi raz :)

Joanna Głażewska pisze...

Super miejsce! Robi niesamowite wrażenie. Masz rację Justyno - jeśli tam kiedyś trafię na pewno nie będę się nudziła :) Na pewno jeden dzień tam wystarczy?
Pozdrawiam serdecznie.

Weronika Domogród pisze...

Uwielbiam takie posty. Z nimi podróżuje po świecie. Jako copywriter opisywałam już nie jedno miejsce na globie. Gratuluję ujęć.

Justyna Kłosińska pisze...

Joasiu szczerze to jeden dzień może nie wystarczyć :) Dzieciom na pewno nie :) Mnie w sumie wystarczyło, ale ja lęk wysokości mam i z wielu atrakcji nie mogłam korzystać :) Pozdrawiam :)

Justyna Kłosińska pisze...

Dziękuje bardzo Weroniko i pozdrawiam :)

Prześlij komentarz

Pozostaw po sobie ślad :) Będę wdzięczna :)

Copyright © 2014 Sunflower - u mnie na wsi , Blogger